O Nas

Poznaj Nas

Na imię mam Sabina i razem z moim zespołem chcielibyśmy Serdecznie Cię Powitać na naszej stronie internetowej. Jest mi miło, że znalazłaś(-eś) Naszą Firmę Salimar z pośród nieskończonej ilości innych podmiotów dostępnych na rynku.

Jesteśmy optymistyczni i pozytywnie nastawieni na formy kontaktu, które będą podstawą do wieloletnich, wspólnych interesów.

Lubimy dzielić się wiedzą. Z nami możesz porozmawiać i zaczerpnąć wszelkich informacji na tematy związane z branżą chemiczną i nie tylko. Mamy praktyczne rozwiązania wielu sytuacji, które z pozoru wydają się trudne. Z naszymi klientami tworzymy ciepłą atmosferę.

Krótko o Nas

Mój mąż Marek był osobą bardzo towarzyską i pozyskał wiele kontaktów i propozycji na różne typy działalności. Osobiście bardzo lubię wyzwania i jestem osobą zorganizowaną, dlatego zdecydowałam zagospodarować nasze kontakty i pomysły. W tym celu 5 Kwietnia 1994 roku otworzyłam Przedsiębiorstwo Produkcyjno, Handlowo Usługowe „SALIMAR” Sabina Klej.

Nasze role się różniły ale przez to bardzo dobrze uzupełniały. Marek wykorzystywał swój talent do zjednywania sobie ludzi w potencjalnych kontrahentów, ja używałam moich talentów i pilnowałam płynności finansowej firmy. Dawało szanse na wdrożenia nowych produktów oraz inwestycji zaproponowanych przez nas.

Nazwę Firmy „SALIMAR” wymyśliłam poprzez kombinację  naszych imion oraz miasta w którym nadal mieszkam – Legionowie.

Za ciekawostkę można uznać fakt, że po latach spotkaliśmy kontrahentów z Północnej Afryki i okazało się, że nazwa ta jest bardzo tam popularna. W Australii jest używana jako imię dla dziewczynki a my nawet nie byliśmy świadomi tej sytuacji.

Zaprosiliśmy z Markiem zespół zaufanych ludzi, którzy wspierają nasz biznes do dziś. Ich uczciwość i rzetelność jest kluczowa, zwłaszcza w trudniejszych czasach.

Marek odszedł w Styczniu 2012 roku zostawiając po sobie swój wkład w firmę i zaangażowanie.

Dużym wsparciem przez te lata byli moi synowie Mariusz i Paweł, trzymali pieczę nad funkcjonowaniem nowych technologii oraz budowali bazę nowych klientów.

O Firmie

Naszym głównym profilem jest produkcja płynów do mycia, dezynfekcji, odtłuszczania i odrdzewiania.

Zajmujemy się również odsprzedażą artykułów higienicznych, dozowników i podajników, sprzętu do sprzątania oraz chemii gospodarczej i profesjonalnej, której nie produkujemy.

Lata 90-te to był czas, który nastawiony był na rozwój gospodarczy. Pomysł na produkcję chemii profesjonalnej i gospodarczej był strzałem w dziesiątkę na rynku, gdzie nie było dobrych płynów do mycia.

Początki były trudne ale udało nam się znaleźć klientów, którzy przekonali się o jakości naszej produkcji.  Wielu z nich współpracuje z nami po dziś dzień.

W niespełna cztery lata od zarejestrowania działalności udało nam się wybudować halę produkcyjną za gotówkę, co w tamtym czasie było wyzwaniem.

Hala stoi do dziś, gdzie jest nasza główna siedziba i produkcja w Michałowie-Reginowie na wschód od Legionowa przy ulicy Warszawskiej 49.

Filozofia

Czym się kierujemy i co nas motywuje?

Naszym zamiarem jest stworzenie sytuacji, gdzie nasi klienci będą przebywać w czystym otoczeniu i będą mogli je stworzyć w relatywnie krótkim czasie. W rezultacie będą mieli więcej czasu dla siebie i realizację swoich przedsięwzięć.

Motywują Nas przede wszystkim cele naszych klientów, gdzie nasze produkty stanowią wartość w ich osiąganiu.

Wartością dla Nas jest budowanie czystszego otoczenia, a to możemy osiągnąć przez promowanie i rozwijanie naszej działalności, co wpływa bezpośrednio na nasze profity czyli stabilność i bezpieczeństwo.

Co to znaczy Wartość?

Według mnie to jest to co pomaga nam osiągnąć nasze cele w krótkim czasie.

Osiągnięte cele mają długie oddziaływanie na nasze otoczenie.

Nasi klienci odnaleźli taką wartość używając naszych produktów.

Zaproszenie do Współpracy

W swoim imieniu jak i naszego zespołu zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą w zakładce cenniki.

Pozdrawiam Serdecznie

Sabina Klej